Adv

Blade Runner 2049 izle


Reklamı Geç
720p
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Blade Runner 2049 izle
177 izlenme
IMDb: 8.4

Bu Filmde Mücadele Adeta Bir Bıçak Sırtı ve Kimin Galip Geldiği Merak Konusu

Sürükleyici film ya da dizi serileri biriktirmeyi seviyorsak, koleksiyonunuza bir yenisi daha ekleyecek olmanız kaçınılmazdır. Bu film genetik mühendislerinin başarısına atıfta bulunacak cinsten. Öyle ki insanlara birebir benzeyen Replicantlar oluşturmayı başarmışlardır. Replicantlar ezilmekten bıkmışlardır ve bir başkaldırı başlatırlar. Tek bir amaçları vardır o da ömürlerini daha fazla bir hale getirebilmek.

Siz Olsaydınız Daha Fazla Yaşayabilmek İçin Neleri Göze Alırdınız ?

Bu soruya verilecek cevapların az çok neler olabileceğini tahmin edebiliriz. Hemen hemen hepimiz hayatlarımızın daha uzun yaşanması için ya bir şeylerden vazgeçer ya da bir şeylere katlanmayı tercih ederdik. İşte Replicantlar da tam olarak bizler gibi düşünüp, onlara biçilen ömrü uzatmak için bir direnişi ve sonuçlarını bile bile göze aldılar.

Replicantlar dünya dışında çok kötü muamelelere maruz kalmaktaydılar. Köle olarak görülen bu yapay zeka robotları artık bu durumdan çok sıkılmaktadırlar. Ve bunlardan bazıları bir uzay gemisi kaçırır. Kaçırdıkları uzay gemisiyle beraber dünyaya iniş sağlarlar. Aslında bir amaç uğruna hareket etmektedirler. Yaşamlarına biraz daha fazla nefes katmak. Biraz daha uzun yaşamak istemektedirler.
Bu konuda da dünyada bir kişiden yardım beklemektedirler. Bu kişi onları var eden Eldon Tyrell’dir. Eldon Tyrell, Tyrell şirketinin kurucusudur. Replicantlar, Nexus 6 modeli olarak üretilmiştir.Bu olaylardan sonra bir polis memuru Replicantlar’ın peşine düşmüştür. Bu mücadeleye ortak olan polis, Deckard’dan başkası değildir. Deckard, bu Replicantlar’ın görevin hemen sonlandırmakla görevlendirilir.

Hayatta Kalma Çabası Bıçak Sırtı’nı Aksiyon Dolu Bir Film Haline Getirmiştir

Deckard, Replicantlar’ı emekliye ayırmak için onların peşine düşmüştür. Durum böyle devam ederken onları insanlardan ayıran bir özelliğin bulunması gerekmektedir. Özellik olarak bulunmasa bile bir test sayesinde Replicantlar, insanlardan ayırt edilebilmektedir. Bu test Voight Kampff’dır. Deckard bu testi yapmaya başlar. Tyrell’in yardımcısına da aynı testi yapar, aslında o da bir Replicanttır.

Yorumlar 0 Yorum