Adv

Can Dostlar (2019) Full HD Tek Parça


Reklamı Geç
720p
 • FRAGMAN
 • Kaynak: TEK PARÇA
 • ALTERNATİF TEK PARÇA
 • Favorilere Ekle İzledim
  Hata Bildir ×


  Film Bilgileri
  1 sene önce eklendi
  Can Dostlar (2019) Full HD Tek Parça
  56.826 izlenme
  IMDb: 7.0

  Can Dostlar İzle

  Morfilmizle.com’da kahkaha tufanı başlasın !
  BKM’nin yeni yıldızları geliyor !

  Çocukların artık sadece tek oyunu telefonlarındakiler olmuştur. Eskilerde her dakika birlikte gezip dolaşıp eğlenen çocuklar şimdilerde neredeyse hiç görüşmemeye başlamışlardır telefonlardan dolayı. Ama artık canlarına tak etmiştir bu durum. Bir şeyleri değiştirmenin vakti gelmiştir ve geçiyordur. Mahalleye yeni çocukların da taşınması ve onların bu ısrarlarıyla çocuklar eski günlerdeki gibi telefonla değil de parklarda sokaklarda oynadığı günleri geri kazanmaya başlarlar. Bu durum haliyle hepsini çok mutlu ediyordur. Yeni yeni arkadaşlıklar ve sıkı dostluklar kazanan çocuk ekibimiz için işler çok iyi giderken bir sıkıntı baş gösterir, Kötü Kazım !

  Can Dostlar İzle

  Kötü Kazım parkın bitişiğinde oturmaktadır ve çoluğa çocuğa parkta oynamak isteyenlere zulmekte olan haysiyetsiz bir adamdır. Kötü Kazımdan bıkan ekibimiz onu alt etmenin yollarını düşünür ve bir süre sonra birisinin aklına bir şey gelecektir.
  Herkes gibi Kötü Kazım’ın da sırları vardır ve çocuklar bu sırrı bulup Kazım’a onları rahat bırakması gerektiğini öğreteceklerdir !

  Can Dostlar sinema çekim izle

  BKM’nin bu yeni filmini sakın kaçırmayın. Güldüy Güldüy Show ekibi dizinin oyuncularını oluşturuyor. Bu harika komedi filmini çocuğunuzla izlemeniz için biz Morfilmizle.com adminleri şiddetle tavsiye ediyoruz. Çocuğunuz da sadece telefonla oynuyorsa gerçekten dostluğun ve dışardaki oynanan oyunların ne kadar önemli olduğunu kavratacaktır bu film.

  Morfilmizle.com gururla sunar.

  Yorumlar 58 Yorum
  1 2 3