Adv

Can Dostlar (2019) Full HD Tek Parça


Reklamı Geç
720p
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×


Film Bilgileri
1 sene önce eklendi
Can Dostlar (2019) Full HD Tek Parça
54.033 izlenme
IMDb: 7.0

Can Dostlar İzle

Morfilmizle.com’da kahkaha tufanı başlasın !
BKM’nin yeni yıldızları geliyor !

Çocukların artık sadece tek oyunu telefonlarındakiler olmuştur. Eskilerde her dakika birlikte gezip dolaşıp eğlenen çocuklar şimdilerde neredeyse hiç görüşmemeye başlamışlardır telefonlardan dolayı. Ama artık canlarına tak etmiştir bu durum. Bir şeyleri değiştirmenin vakti gelmiştir ve geçiyordur. Mahalleye yeni çocukların da taşınması ve onların bu ısrarlarıyla çocuklar eski günlerdeki gibi telefonla değil de parklarda sokaklarda oynadığı günleri geri kazanmaya başlarlar. Bu durum haliyle hepsini çok mutlu ediyordur. Yeni yeni arkadaşlıklar ve sıkı dostluklar kazanan çocuk ekibimiz için işler çok iyi giderken bir sıkıntı baş gösterir, Kötü Kazım !

Can Dostlar İzle

Kötü Kazım parkın bitişiğinde oturmaktadır ve çoluğa çocuğa parkta oynamak isteyenlere zulmekte olan haysiyetsiz bir adamdır. Kötü Kazımdan bıkan ekibimiz onu alt etmenin yollarını düşünür ve bir süre sonra birisinin aklına bir şey gelecektir.
Herkes gibi Kötü Kazım’ın da sırları vardır ve çocuklar bu sırrı bulup Kazım’a onları rahat bırakması gerektiğini öğreteceklerdir !

Can Dostlar sinema çekim izle

BKM’nin bu yeni filmini sakın kaçırmayın. Güldüy Güldüy Show ekibi dizinin oyuncularını oluşturuyor. Bu harika komedi filmini çocuğunuzla izlemeniz için biz Morfilmizle.com adminleri şiddetle tavsiye ediyoruz. Çocuğunuz da sadece telefonla oynuyorsa gerçekten dostluğun ve dışardaki oynanan oyunların ne kadar önemli olduğunu kavratacaktır bu film.

Morfilmizle.com gururla sunar.

Yorumlar 58 Yorum
1 2 3
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Oktay, 6 saat önce
Admin film açılmıyor e-mail den atarsanız sevinirim saygılar
Mehmet, 6 saat önce
Vay kardeşş taktik güzel haaa çakala
Mehmet, 6 saat önce
Niye böyle acaba sizce niye böyle cevaplayın bence
Mehmet, 6 saat önce
Niye böyle acaba
muhammet uğur, 6 saat önce
bu adamın filmleri gayet iyi...
osman, 6 saat önce
Güzel bir filım emeğinize sağlık.