Devrimden Sonra izle (2011) Full HD Tek Parça

0
( Yüksek Kalite )

127
FILM BILGILERI 1 hafta önce eklendi
Devrimden Sonra izle (2011) Full HD Tek Parça

Devrimden Sonra izle

Sizce ülkemizde sosyalist bir devrim yaşansaydı neler değişirdi? Sıradan insanlardan tutun zenginlere hatta en alt tabakaya kadar tüm insanların bu devrimden nasıl etkileneceğine ve sokakların ne denli karışacağını ele alan 2011 yapımı yerli filmde yönetmen koltuğunda Mustafa Kenan oturuyor.

Sosyal yaşantı ile ekonomik durumların artık yepyeni bir hal alması ile gelişecek olayların tam da ortasında bir de aşkı için mücadele verecek genç bir işçiye tanıklık edeceğiniz bu yerli filmi sakın kaçırmayın!

IMDB’de 6.1 puan alan filmin geniş oyuncu kadrosunda ise Fırat Tanış,Mert Fırat,Belit Özükan,Emin Gürsoy,Cezmi Baskın,Şerif Sezer isimleri bulunuyor.

Tür: Çok Yakında, Yerli Filmler

Yapım: 2011

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Mustafa Kenan

Oyuncular: Fırat Tanış,Belit Özükan,Emin Gürsoy,Şerif Sezer,Orhan Aydın,Ali Çatalbaş,Suna Selen,Aytaç Arman,Selçuk Uluergüven,Altan Gördüm,Tanju Tuncel,Ali Uyandıran,Levent Ülgen,Metin Coşkun,Mustafa Payat,Engin Alpateş,Bedia Ener,Timur Acar,Timur Ölkebaş,Mert Fırat,Aysan Sümercan,Halil Küreş,Hüseyin Akşen,Erdinç Tok,Ender Yiğit,Sevtap Özaltun,Recep Renan Bilek,Murat Vanlı,Tuğçe Tanış,Cezmi Baskın

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?