Adv

Doktor Uyku – Doctor Sleep Full HD izle (2019)

Doctor Sleep

Reklamı Geç
720p
 • Kaynak: FRAGMAN
 • FULL HD
 • HD FULL
 • TEK PARÇA
 • Favorilere Ekle İzledim
  Hata Bildir ×

  Film Bilgileri
  2 ay önce eklendi
  Doktor Uyku – Doctor Sleep Full HD izle (2019)

  Doktor Uyku – Doctor Sleep

  Doktor Uyku – Doctor Sleep Full HD izle (2019); Doktor Uyku, korku ustası olan Stephen King’in 1977 tarihli romanı The Shining’in devamı denilebilmektedir. 2013’te King’in yazdığı Doktor Uyku, Mike Flanagan yönetmenliğinde bu defa Hollywood korku filmi olarak karşımızda yer alıyor.
  Film korkudan ziyade psikolojik bir gerilim düzeyindedir. Sadece Stephen King ile değil de aynı zamanda tüm korku ve psikolojik gerilim sevenlerin merak içinde beklemiş olduğu Doktor Uyku, her ne kadar fantastik ögeleri yer alsa da korkudan ziyade nokta atışlarıyla beraber bir psikolojik gerilimdir.
  Kubrick klasiği ‘The Shining’in eserinden esinlenerek yazılan film, gereksiz sahnelerinin olmamasından dolayı gayet başarılı bir uyarlama olarak ele alınabilir. Filmde süre 2 saat sürüyor olup her ne kadar bu süre uzun gibi gelse de yine de ‘The Shining’i fazlasıyla besleyen bir film karşımızda yer almaktadır. IMDb’deki 7.6 puan ile Doktor Uyku’nun izleyicisinden tam not aldığını söyleyebiliriz. HD kalitede TEK PART şeklinde sitemizden izlemek için acele edin.
  Filmde özellikle iki şey dikkat çekiyor. İki ise Ewan McGregor’ın üstün performans. Bazılarına göre her ne kadar fazlasıyla soğuk gibi bulunsa da McGregor, oldukça yerinde bir performans ortaya koymuştur. Bu kapsamda yıllarca komedi filmlerinde oynamasının ardından bir anda 23 Numara gibi bir gerilimde oynamasıyla ters köşe yapmakta olan Jim Carrey’in performansından daha iyi bir oyunculuk sergilendiği rahatlıkla ifade edilebilir.

  Yönetmen:
  Yapım Yılı:
  Ülke:
  Yorumlar 1 Yorum
  Yıllara Göre Filmler
  Son Yorumlar
  Sanane, 59 dakika önce
  Tavsiye edildi
  Tahir, 1 saat önce
  lütfen açılsın[spoiler] Yorumunuzu bu araya yazın [/spoiler]
  Film canavarı UwU, 1 saat önce
  Abi açılınca uyandırın sanırım uykuya dalmışım çünkü gözümü açtığımda annem elimdeki telefonu yerde görünce film sıkıcımı geldi dedi bende hayır daha film açılmadı dedim 😒😒
  cabbar, 2 saat önce
  açılırsan izlicem
  cabbar, 2 saat önce
  açılırsa izlicem