Adv

Elektrik Savaşları – The Current War Full HD izle (2019)

The Current War

Reklamı Geç
720p
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Elektrik Savaşları – The Current War Full HD izle (2019)

Elektrik Savaşları – The Current War

Elektirik savaşı filmine hayat veren oyuncular; Benedict Cumberbatch’in Thomas Edison’a, Nicholas Hoult’un Nikola Tesla’ya, Michael Shannon’ın George Westinghouse’a olarak karşımıza çıkıyor. Film konu olarak ise, 1880’lerde Amerika’da elektriğin yaygın bir şekilde dağıtımı konusunda uygulama yapmak isteyen Thomas Edisonla beraber Avrupa’da denemiş olduğu alternatif akımı Amerika’ya taşımak isteyen George Westinghouse arasında geçen akım savaşlarını günümüzde dahi bir tartışma konusu olarak yer alması popülerliğini korumuş olan Edison-Tesla mücadelesini anlatmaktadır.
Endüstriyel dönemin en büyük 3 mucitlerinden olan George Westinghouse, Nikola Tesla ve Thomas Edison, 19. Yüzyıl sonlarında Elektrik sistemi üzerine, adeta bir savaş niteliğini anımsatan kıyasıya rekabetle girmişlerdir. Bu süreç entrikalarla dolu olup rakiplerinden galip gelen isim, 1893 Dünya Fuarı’nı aydınlatacak akım çeşidinin patent sahibi olmaya hak kazanacaktır. Bu sayede kazanan kişi aynı zamanda tarihin akışını ve dünyanın kaderini de değiştirebilecektir.
Bu kıyasıya mücadele yer almak ve zamanını iyi bir şekilde değerlendirmek isterseniz şimdi sizlerde sitemiz üzerinden Elektrik Savaşı filmini HD FULL kalite olarak TEK PART olarak görüntüleyebilir, SINIRSIZ FULL İZLE seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 0 Yorum
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Tahir, 21 dakika önce
lütfen açılsın[spoiler] Yorumunuzu bu araya yazın [/spoiler]
Film canavarı UwU, 28 dakika önce
Abi açılınca uyandırın sanırım uykuya dalmışım çünkü gözümü açtığımda annem elimdeki telefonu yerde görünce film sıkıcımı geldi dedi bende hayır daha film açılmadı dedim 😒😒
cabbar, 30 dakika önce
açılırsan izlicem
cabbar, 32 dakika önce
açılırsa izlicem
ATublek, 48 dakika önce
izlemeden nasıl yorum yapacağım?