Adv

İkizler Projesi – Gemini Man Full HD izle (2019)

Gemini Man

Reklamı Geç
720p
 • Kaynak: Full HD
 • Full HD 2
 • Fragman
 • Favorilere Ekle İzledim
  Hata Bildir ×

  Film Bilgileri
  1 ay önce eklendi
  İkizler Projesi – Gemini Man Full HD izle (2019)

  İkizler Projesi – Gemini Man

  İkizler Projesi – Gemini Man Full HD izle (2019); İkizler projesi, David Benioff, Darren Lemke ile Billy Ray’in senaryosunu yazdığı ve yeni dijital teknoloji aracılığıyla yaşlı ve genç Will Smith’i beyaz perde de görmemize imkân tanıyor. Aynı zamanda içerdiği sahneleriyle film de sanki içinde yaşıyormuş hissi uyandırarak büyük bir maceraya tanıklık etmemizi sağlıyor. Şimdi İkizler Projesi filmini HD kalitede sitemizden izleyebilirsiniz.
  Her ne kadar senaryo olarak pek başarılı görülmese de film de ilginç bir izlenme deneyimi söz konusu olmaktadır. Filmin konusu ise Gemini Man açılışının Belçika’da saate 283 km hızla ilerleyen bir trenin görüntüleri eşliğinde yapılmaktadır. Henry Brogan (Will Smith), elinde uzun mermisi bulunan bir silahla tüm dikkatiyle görüş alanının içerisinde bir trenin girmesini beklemektedir. Henry, herkesin ıskaladığı bir teröristi vurmakla görevlendirilmiş olup zor olsa da verilen bu görevi başarıyla tamamlamaktadır. Başarısızlığının ucundan dönem Henry için zor olan şey trende sivillerinde yer alıyor olmasıdır. 72. Suikast gerçekleştirmesiyle emekliye ayrılmaya artık karar verir.
  Vermiş olduğu bu karar doğrultusunda hiç hoş karşılanmayan Henry, üzerinde oluşan baskıları önemsemeyerek huzur arayışı içinde inzivaya çekilmeye başlar. Kısa bir zaman sonra ise yakın arkadaşı olan Jack tarafından bir uyarı alır. Son avında öldürmüş olduğu kişinin bir terörist değil de ABD’de yaşayan oldukça meşhur bir mikrobiyolog olduğunu öğrenir.
  Henry öğrendikleri karşısında büyük bir öfke duyarak teknesinden bir dinlenme cihazı olduğunu fark etmesiyle iyice çileden çıkmaktadır. Çevresinde dolaşan ölüm timi, arkadaşlarını bir bir yok ederken kendisini de genç bir ajan tarafından hedef alındığını fark eder. Kendisinden 30 yaş genç ve birebir kopyası olan bu ajan için Henry projenin ilk ürünü olduğunu ortaya çıkartır ve olaylar bu şekilde ilerlemeye başlar.

  Yönetmen:
  Yapım Yılı:
  Ülke: ,
  Yorumlar 0 Yorum