Adv

Ip Man 4: Final Full HD Tek Parça izle (2019)

葉問4

Reklamı Geç
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×
Morfilmizle

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Ip Man 4: Final Full HD Tek Parça izle (2019)

Ip Man 4: Final

Ip Man 4: Final Full HD Tek Parça izle (2019); Hayatın her olgusunda, konusunda ve kavramında olduğu üzere dövüşlerde de belirli kurallar olmaktadır. Nitekim bu olayı kötüye kullananlar, suiistimal edenler ya da iyi niyetten yola çıkıp kötüye doğru ilerleyen kesimlere karşı savaş açan bir yapımın varlığı oldukça sevindirici ve ümit verici detaylardan bir tanesidir. Ip Man Serisi, 10 yıldır beyaz perdede ve hayatımızda bir fiil yer almayı başararak bu defa final versiyonu ile sevenleriyle buluşuyor.
Konu olarak etkileyici olguları sorumluluk alan filmin yönetmenliğini Wilson Yip yapmaktadır. Benzersiz dövüş sanatı ve kurgusu ile seyircinin beğenisine sunduğu İp Man 4 filmini HD FULL İZLE ile sitemizden görüntüleyebilirsiniz. Ip Man final serisi Bruce Lee ile sürekli bir kıyasa tabii tutulmuş olsa da neler olabileceği aslında büyük merak uyandırıyor. Mütevaziliğiyle dövüş sanatını kötüye kullananlar karşısına çıkmayı başarmış olan Ip Man 4, yine kusursuz ve benzersiz bir macerasını ortaya koymaktadır. Dövüş sporunun bir okulun içinde varlığını devam ettirmeyi başarması bu filmin ana temasını oluşturmaktadır.
Kadro olarak son derece başarılı oyuncuları barındıran Ip Man filminin yan rolleri de oldukça dikkat çekici. Donnie Yen, akıllarda etki bırakan ve oynamış olduğu rolleri ile dövüş sanatında yerini alan filmlerini farklı bir şekilde sunmasıyla ünlüdür. Yine bu filmde de izleyicisinden tam not almayı başarmıştır. HD kalite farkı ve Tek Part izleme seçenekleriyle şimdi hemen sitemiz de bu maceraya ortak olabilirsiniz.

Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 105 Yorum
1 4 5 6
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Tahir, 28 dakika önce
lütfen açılsın[spoiler] Yorumunuzu bu araya yazın [/spoiler]
Film canavarı UwU, 35 dakika önce
Abi açılınca uyandırın sanırım uykuya dalmışım çünkü gözümü açtığımda annem elimdeki telefonu yerde görünce film sıkıcımı geldi dedi bende hayır daha film açılmadı dedim 😒😒
cabbar, 37 dakika önce
açılırsan izlicem
cabbar, 39 dakika önce
açılırsa izlicem
ATublek, 55 dakika önce
izlemeden nasıl yorum yapacağım?