Adv

Karlar Ülkesi 2 izle


Reklamı Geç
720p
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Karlar Ülkesi 2 izle
397 izlenme
IMDb: 6.9

Geçmişi Geride Bırak Karlar Ülkesi <(h3>

Daha önceki bölümde bir kehanet sonucu karlar altında kalan bir yaşam alanı ve bu kehaneti ortadan kaldırmak için var gücüyle çalışan kahramanlarımızı heyecanla izledik. Bu bölümde ise sihirli güçlerin nerden ne şekilde geldiğini araştırmak için yola çıkan kahramanlarımızı büyük zorluklar ve tehlikeler bekliyor.
Elsa, Anna, Kristoff, Olaf ve Sven sihirli güçlerin nasıl kendilerine ulaştığını araştırmak için macera dolu bir yolculuğa çıkıyor. Yolculuk sırasında Elsa ve Anna kendilerine verilen güçleri deneyerek kaynağa ulaşmaya çalışıyor. Bu iki kardeş birbirleri ile yarış edercesine olağan üstü güçlerini sergiliyorlar. Olaf ise sakarlıkları ve yaptığı şirinlikler ile yüzümüzü güldüren karakter olarak karşımıza çıkıyor. Kahramanlarımız sihirli güçlerin nereden geldiğini bulabilmek için defalarca büyük zorluklar atlatıyor tehlikelere karşı birlikte hareket ediyorlar.
Elsa ve Anna hemen her çocuğun sevdiği bir karakter olarak bu bölümde sıkça yan yana geliyor. Elbiseleri ve figürleri kızların dikkatini çekmekle kalmıyor hemen hepimizin beğendiği iki kardeş olarak karşımıza çıkıyor. Sürükleyici ve macera dolu animasyon filmi izlemeyenler için büyük merak konusu oldu bile.

Yorumlar 0 Yorum