Adv

Kelebekler izle (2018) Full HD Tek Parça


Reklamı Geç
720p
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Kelebekler izle (2018) Full HD Tek Parça
894 izlenme
IMDb: 7.5

Kelebekler izle

Yaklaşık otuz sene önce üç kardeşin yolları bir şekilde ayrılmış ve hayatlarını ayrı bireyler olarak devam ettirme kararı almışlardır. Ne varki babaları bu duruma ne kadar üzülse de elinden pek birşey mümkün olmamıştır ama otuz sene sonra çocukları bir araya getirmek için kolları güzelce sıvar.

Hasanlar adlı köyde yer alan evlerine geri çağıran babanın amacı kesinlikle eski birlikteliklerini sağlamak olacaktır. En büyük kardeş olan Cemal, diğer iki kardeşini de yanına alarak köye doğru yola çıkmaya başlarlar. Ancak, köye ulaştıklarında babalarının ölüm haberini alan kardeşler çok şaşkın durumlar içerisine girecektir. Babanın vasiyeti ise ”Kelebekler” adlı bir yere gömülmeyi istemiş ve kardeşler de bu vasiyeti yerine getirmek için çalışmaya başlar. Bu süre zarfında ise babalarını ve kendilerini tekrardan tanıma fırsatı oluşan kardeşler bakalım geçmişin derinliklerinden nasıl çıkabilecekler?

IMDB’de 7.5 puan alan filmin oyuncu kadrosunda ise Tolga Tekin,Bartu Küçükçağlayan,Tuğçe Altuğ,Serkan Keskin,Hakan Karsak,Ercan Kesal,Ezgi Mola,Mustafa Kırantepe,Seda Türkmen,Gülçin Kültür Şahin,Isabella Vinet,Lea Fassbender,Tolga Karaçelik,Güneş Zahid,Emin Alper gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar 0 Yorum