Adv

Kral Şakir Korsanlar Diyarı Full HD izle (2019)

Kral Şakir: Korsanlar Diyarı

Reklamı Geç
720p
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
1 ay önce eklendi
Kral Şakir Korsanlar Diyarı Full HD izle (2019)
3.779 izlenme
IMDb: 4.7

Kral Şakir Korsanlar Diyarı

Kral Şakir Korsanlar Diyarı Full HD izle (2019); En çok tercih edilen ve sevilen çizgi dizisinin ikinci sinema filmi olan Kral Şakir Korsanları, birtakım küçük çocuklar için bazen korkutucu detaylar içeriyor olabilir.
Okyanusun alt bölümünden çıkan yeşil ışıklarla dolu korkunç yaratık önüne çıkan gemileri, adaları parçalayarak ana karaya doğru ilerleme kaydetmektedir. Dünya için bu durum büyük bir tehdit anlamı taşımaktadır. Kahramanımız olan Karal Şakir ve bilimle uğraş sergileyen Mirket’in gerçekleştirdiği araştırmalar sonucunda bu canavar sadece Korsan Nejat isimli eski bir korsanın kullandığı altın top ile yenilebileceği öğrenildi. Şakir, altın topu bulabilmek amacıyla Şakir’in Babası Remzi, Necati ve kız kardeşi Canan ile okyanusa açılmaya karar verir. Ancak yolları Bermuda Şeytan Üçgeni ’ne düşmektedir. Orada kötü bir korsan olarak yer alan Müzeyyen yüzünden çok zor durumlar görürler.
Çocuklarınızla geçirdiğiniz zamana anlam katmak için Karal Şakir Korsanları filmini sizlere tavsiye ediyoruz. Gerek sahneleri gerekse içerdiği mesajları ile verimli bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Şimdi bu filmi sitemiz üzerinden HD kalitede görüntüleyebilir, Tek Part şeklinde izleyebilirsiniz.

Yapım Yılı:
Ülke:
Yorumlar 6 Yorum