Adv

Penguen Pilotlar izle


Reklamı Geç
720p
Favorilere Ekle İzledim
Hata Bildir ×

Film Bilgileri
2 ay önce eklendi
Penguen Pilotlar izle
124 izlenme
IMDb: 6.9

Bilinmeyene Yolculuk Penguen Pilotlar
Bir bölgede yaşayan penguenler yaşam alanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için galaksilere yolculuk için karar alırlar. Aralarından iki kişi belirleyerek onları bu özel greve hazırlarlar. Bu iki penguenin serüvenini anlatan animasyon filmi bizlere eğlenceli bir vakit sunacağına dair ipuçları veriyor.
Flip ve Zooey bu zorlu yolculuk için seçilmiş iki penguen. Kahramanlarımız daha önce kimsenin gitmediği galaksilere giderek yaşadıkları bölge hakkında bilgi toplamaya çalışacak. Slushy ise onlara eşlik eden konuşma yeteneği bulunan bir uzay aracı. Bu zorlu yolcukta kahramanlarımıza bazen bir öğretmen bazen bir arkadaş bazen de geveze bir uzay aracı olarak eşlik edecek olan Slushy onları bir çok dertten kurtaracak. Merkez ile irtibatta olan kahramanlarımız emirleri ve önerileri kaptan Stella’dan alacaklar.
Zorlu yolculuklarını hep bir macera ile geçirecek olan kahramanlarımız bölgenin güvenliği ve daha yaşanabilir olması için kendilerini tehlikeye atmaktan geri durmayacaklar. Bu zorlu görevi başarıyla tamamlayıp bir an önce evlerine dönmelerini ve ailelerine kavuşmalarını izleyeceğimiz bu animasyon filmi bizi kahkahalara boğacak gibi duruyor.

Yorumlar 0 Yorum