Adv

Rambo: Son Kan – Last Blood Full HD izle (2019)

Rambo: Last Blood

Reklamı Geç
720p
 • Kaynak: Full HD
 • Tek Part
 • Tek Parça
 • Favorilere Ekle İzledim
  Hata Bildir ×

  Film Bilgileri
  1 ay önce eklendi
  Rambo: Son Kan – Last Blood Full HD izle (2019)

  Rambo: Son Kan – Last Blood

  Rambo: Son Kan – Last Blood Full HD izle (2019); 1982 yılında ilk kanın dökülmesiyle beraber tüm arbede başlamış oldu. Tek kişilik ordu, 80’ler sinemasal trendlerinin önemli bir bölümüne yön veren klişe olarak en başarılı biçimde beyaz perdeye aktaran ilk kişi Rambo güzellemesiyle başlamıştır. Son dönemlerde sinema arenasının 37. Yılını devirmiş olan Rambo: İlk Kan’ın dili; birçok kişi için etik kaşıntıları coşturabilmekte. Ancak çocukluğunu 80’lerde yaşamış olan bazıları için ise kolektif hafızalara kazınmış olan en önemli sinemasal figürlerden biri olmaktadır. Kendisi bazen bu türden derin günahları dahi affedebilir.
  John Rambo, David Morell’in kitabından sinemaya uyarlanarak kızıl düşman, yeşil bereli olarak üçer yıl arayla 80’ler sinemasının fazını kapatmıştır. Rocky ve Rambo serinin her yeni bir bölümünde irtifası yeterince düşmüş ve yapımcılar da enerji üleştiren Stallone’un; Vietnamın bağrından başlayarak, Sovyetler iklimine kadar uzanan yolculuğun fişini çekme kararı alınmıştır. Komünizmi çağrıştıran ve komünizme hemen hemen her şeye karşı kesin bir alerjisi olan John Rambo, sonunda hem izleyicisinden hem de eleştirmenlerinden yana yüzü gülmeyen son serüveninin ardından akıllıca davranıp emekliye ayrılmıştır.
  Rambo: Son Kan, Sylvester Stallone’nin beşinci kez ünlü karaktere hayat verdiği bir filmdir. John Rambo’nun, Last Blood, inzivaya çekilmiş olan ve izole bir hayat sürmesiyle beraber eski bir dostunun torunun kaybolmasından sorumlu olan insan kaçakçısı çeteyi durdurma çabasını konu edinir. HD FULL kalitede emen şimdi izleyebilirsiniz.

  Yönetmen:
  Yapım Yılı:
  Ülke: ,
  Yorumlar 0 Yorum